Gofry z bitą śmietaną i owocami czy wytrawne z ziołowym sosem? Bez względu na decyzję, można je z łatwością przygotować w nowej gofrownicy MGO-13 firmy MPM.

mgo-13-otwartaGofry to jedna z popularnych przekąsek wśród Polaków. Mogą one występować w wersji na słodko, jak i słono. Te deserowe najczęściej dekoruje się bitą śmietaną i owocową lub czekoladową polewą. Przygotowując wytrawną wersję, można do surowego ciasta dodać paprykę i zioła, a po upieczeniu polać na przykład czosnkowym sosem. Jednak niezależnie od pomysłu na gofry, najważniejsze jest, żeby były odpowiednio wypieczone. Taki efekt zapewnia nowa gofrownica MGO-13 firmy MPM.

Puszystość to podstawa

Nowy produkt firmy MPM został wyposażony w płytki z głębszymi rowkami. Rozwiązanie sprawia, że gofry są grubsze i lepiej wypieczone. Natomiast by były jeszcze bardziej puszyste zalecane jest dodawanie do ciasta mineralnej wody gazowanej.

Wygoda obsługi

Wysoka moc urządzenia sprawia, że płyty szybko się nagrzewają i są gotowe do pieczenia, a ciasto błyskawicznie i równomiernie się zarumienia. Jednocześnie wbudowany termostat pozwala na przykład podgrzewać wcześniej przygotowane gofry. Natomiast wygodne wyjmowanie wypieków gwarantuje nieprzywieralna powłoka płytek.

Nowa gofrownica firmy MPM to idealne urządzenie dla osób, które chcą samodzielnie przygotowywać smaczne gofry. Funkcjonalne płytki gwarantują udane wypieki zarówno w wersji na słodko, jak i słono.

Gofrownica MGO-13

Cena: 179 zł

Funkcje:

– Do jednoczesnego przygotowania 2 gofrów

– Teflonowa powłoka zapobiegająca przywieraniu

– Termostat z regulacją temperatury

– Lampka kontrolna stanu pracy

– Lampka kontrolna podłączenia do sieci

Parametry techniczne:

– 230 V ~50/60 Hz

– 1400 W

Podziel się na:
  • Facebook
  • Twitter
  • Wykop
  • Śledzik
  • PDF