Zachwycają smakiem i zapachem przywołując na myśl pozytywne wspomnienia lata. Maliny, bo o nich mowa,  niejednemu z nas kojarzą się z dzieciństwem i wakacjami. Wielu z nas marzy o powrocie do tamtych beztroskich lat i letnich dni przepełnionych malinowymi piknikami i zabawą. Teraz możemy przenieść część tego letniego aromatu do naszych domów, dzięki nowemu ekologicznemu koncentratowi do mycia naczyń – Frosch Malinowy Koncentrat do Mycia Naczyń. Środek skutecznie zadba o czystość i blask naczyń, dodatkowo zamieniając swym subtelnym i przyjemnym zapachem naszą kuchnię w malinowy ogród.

FROSCH MALINOWY KONCENTRAT DO MYCIA NACZYŃ 500 MLWyjątkowe właściwości malin

Formuła koncentratu oparta jest wyłącznie na naturalnych składnikach, dzięki czemu poza gwarancją bezpiecznego i skutecznego użytkowania, pozwala również chronić nasze otoczenie. Oryginalna receptura opracowana przez markę Frosch sprawia, że przy użyciu minimalnej ilości produktu możliwe jest skuteczne, a zarazem ekologiczne zmywanie z efektem krystalicznie czystych i lśniących naczyń. Koncentrat jest delikatny dla naszych dłoni.

Maliny od wieków znane są ze swoich leczniczych właściwości. Zarówno ich owoce, jak i liście są stosowane jako lek na obniżenie gorączki. Ponadto mają działanie ściągające, przeciwbakteryjnie oraz przeciwzapalnie. W owocach malin znajdują się kwasy organiczne, pektyny, antocyjany, cukry, lotne związki zapachowe. Oprócz tego obecne jest w nich także bogactwo witamin oraz  substancji mineralnych m.in. potas, magnez, wapń, żelazo.

„Owoce malin pomagają nam w zwalczaniu stanów zapalnych, dlatego też zawarte w nich substancje wchodzą w skład tabletek na przeziębienie. Napary z liści malin to naturalny i niezawodny sposób na stany zapalne jamy ustnej i dalszych odcinków przewodu pokarmowego. Dzięki zawartym w nich polifenolom, które aktywnie usuwają wolne rodniki, mają także właściwości przeciwnowotworowe.” – mówi dr dermatolog Anita Tarajkowska-Olejnik, ekspert marki Frosch.

Ekologiczna strona mocy

Ekologiczny koncentrat z ekstraktem z malin gwarantuje naturalne i efektywne mycie naczyń oraz skuteczne usuwanie tłuszczu, a zawarte w nim składniki charakteryzują się wysoką i szybką biodegradacją. Opakowanie produktu wytwarzane jest z tworzywa pochodzącego z recyclingu (tzw. PET), a po zużyciu każdą butelkę można na nowo przetworzyć.

Sugerowana cena detaliczna: 5,45 PLN

W ofercie marki obok szerokiej linii płynów i balsamów do zmywania naczyń znajdziemy również Frosch Sodowy Koncentrat do Mycia Naczyń o pojemności 500 ml.

Podziel się na:
  • Facebook
  • Twitter
  • Wykop
  • Śledzik
  • PDF