Za oknami aura zmieniająca się jak w kalejdoskopie. To zatem doskonała okazja do organizacji lubianych przez wszystkich domówek. Jak zaskoczyć swoich gości? To proste! Wystarczy podać zupełnie nowy, rozgrzewający wariant od Wyborowej Smaki Świata – Pomegranate & Raspberry Twist. Smak słodkiej, polskiej maliny w kompozycji z rześkim owocem granatu to idealna propozycja na chłodniejsze wieczory, ale i  Dzień Kobiet!

Wyborowa_smaki_swiata_granat_500mlTo już kolejny raz kiedy Wyborowa Smaki Świata oferuje konsumentom zupełnie nowe doznania. Innowacyjny koncept wypracowany z najlepszymi kreatorami smaku, łączy jakość wódki Wyborowa z zaskakującymi mixami soczystych owoców. Dzięki temu fani wariantów smakowych za każdym razem otrzymują alkohol, który cechuje nie tylko wyjątkowy aromat, ale także prostota picia i podania.

Tym razem marka postawiła na apetyczne połączenie maliny i granatu. Rubinowy trunek zamknięty w nowoczesnej butelce doskonale sprawdzi się w trakcie spotkań z przyjaciółmi. Podawany w wersji na lodzie lub z dodatkiem lemoniady na pewno przypadnie do gustu uczestnikom imprezy.

Bacznie obserwujemy trendy na rynku alkoholowym. Nasi konsumenci coraz chętniej sięgają po koktajle. Szukają zatem prostych oraz szybkich rozwiązań, które pozwolą im cieszyć się nimi w domowych warunkach. Nowa Wyborowa Smaki Świata  Pomegranate & Raspberry Twist to propozycja spełniająca te oczekiwania. A do tego zaskakująca niedostępnym do tej pory na polskim rynku miksem owoców maliny i granatu – podkreśla Maria Spuz-Szpos, Group Brand Manager Domestic Vodkas, Pernod Ricard Polska.

Pomegranate&Raspberry dołączył jako kolejny smak do rodziny wódek smakowych marki Wyborowa, wśród których znajdziemy: orzeźwiającą miksem owoców cytrusowych Citrus Squeeze, soczystą Mango Splash, przyciągającą świeżym smakiem limonki i mięty Lime&Mint Cool.

Co warto podreślić Wyborowa Smaki Świata to numer 1 w segmencie wódek smakowych premium[i].

Wyborowa Smaki Świata Pomegranate & Raspberry Twist dostępna jest na rynku od końca stycznia 2014 roku.

Sugerowana cena detaliczna: za 0,5l to 20,99 pln, za 0,2l: 9,49pln.

www.wyborowa.pl

www.facebook.com/wyborowapolska[i] sprzedaż w litrach za okres MAT DEC 2013, Kategoria wódki, segment premium, stworzony według definicji Wyborowa SA.

Podziel się na:
  • Facebook
  • Twitter
  • Wykop
  • Śledzik
  • PDF