Samsung Electronics wprowadza do swojej oferty lodówki Chef Collection, urządzenia najwyższej klasy, opracowane w oparciu o doświadczenie najlepszych kucharzy. Lodówki powstały z myślą o domowych pasjonatach sztuki kulinarnej, którzy chcą przygotowywać potrawy najwyższej jakości. Gwarantują perfekcyjne warunki przechowywania produktów oraz są wyjątkowo pojemne.   

1Nowoczesne lodówki Samsung Chef Collection to odpowiedź na potrzeby wymagających odbiorców, którzy dbają o każdy etap przygotowywania potraw. W oparciu o doświadczenie najlepszych kucharzy z całego świata, Samsung opracował urządzenia, które zapewniają doskonałe warunki przechowywania – tak istotne w ostatecznym efekcie kulinarnych starań. Lodówki posiadają technologię Precise Chef Cooling, która gwarantuję utrzymanie stałej temperatury przy maksymalnych wahaniach do +/- 0.5° C. Wykończenie tylnej ścianki (Metal Cooling) ze stali nierdzewnej zapewnia utrzymanie chłodnej temperatury we wnętrzu lodówki i gwarantuje, że składniki potraw przechowywanych będą odpowiednio schłodzone i świeże, nawet przy częstym otwieraniu drzwi urządzeń.  

Udogodnienia dla każdego pasjonata sztuki kulinarnej

Lodówki Samsung Chef Collection Kitchen Fit są bardzo funkcjonalne i wygodne w użytkowaniu. Urządzenia są przeznaczone dla szefów domowych kuchni, którzy bardzo często przygotowują potrawy i ich rodzin, które w ciągu całego dnia wielokrotnie sięgają po przekąski czy napoje. Projektanci Samsung zastosowali bardzo wygodny układ ruchomych półek. Użytkownicy mogą też korzystać z szuflady Chef Zone – zapewniającej idealne warunki do przechowywania mięsa i ryb, naczynia Chef Pan do marynowania (które pasuje do prowadnic piekarnika) oraz z półki na wino i tacki na lód.

Cieńsze ścianki i większa wysokość

W lodówkach Samsung z kolekcji Chef Collection (RB33J8797S4 i RB36J8799S4) zastosowano nowatorską technologię Space Max. Umożliwiła ona pogłębienie i poszerzenie przestrzeni użytkowej urządzenia dzięki wysoce wydajnemu systemowi izolacji, który sprawił, że ścianki urządzenia stały się cieńsze. Dodatkowo wysokość lodówek została zwiększona i w zależności od modelu wynosi 1927 mm lub 2017 mm. Lodówki są alternatywą do urządzeń do zabudowy. Można je zabudować na równi z meblami kuchennymi i zachować harmonię we wnętrzu. Dzięki nim można maksymalnie wykorzystać każdy centymetr kuchni mając jednocześnie do dyspozycji dużą objętość chłodziarki i zamrażalnika (w zależności od modelu wynosi ona: RB33J8797S4 – od 328 l, RB36J8799S4 – od 350 l).

Wysoka jakość pracy i energooszczędność

rb36j8799s4_ef_008_detail2_silverInżynierowie Samsung zadbali też, aby pomimo dużej powierzchni użytkowej, urządzenia nie zajmowały dużo powierzchni, a dodatkowo – było energooszczędne. Wyjątkową wydajność i energooszczędność lodówek gwarantuje kompresor Digital Inverter. Dzięki czujnikom zewnętrznym i wewnętrznym silnik automatycznie dostosowuje swoją pracę do zapotrzebowania na chłodzenie, błyskawicznie reagując na zmiany temperatury. Ponadto, urządzenia zostały wyposażone w funkcję No Frost, która zapewnia automatyczne rozmrażanie i dłuższą świeżość przechowywanej żywności oraz w innowacyjny system rozprowadzenia powietrza – TWIN Cooling™. System ten opiera się na dwóch niezależnych obiegach powietrza. Dzięki temu powietrze w chłodziarce i zamrażalniku jest suche, a w lodówce zachowuje idealny stopień wilgotności. Oszczędność energii zapewniają także wysokie klasy energetyczne.

Wszystkie lodówki Chef Collection wyróżniają się znakomitym, minimalistycznym designem, który podkreśli każdą nowocześnie urządzoną kuchnię. Modele Kitchen Fit to alternatywa dla urządzeń do zabudowy. Oferują one nawet do 90 l pojemności więcej w porównaniu do lodówek do zabudowy, optymalnie wkomponowują się w kuchenne meble, a swoim designem podkreślają każdą nowocześnie urządzoną kuchnię. Lodówki Chef Collection wyróżniają się minimalistyczną elegancją, posiadają też dodatkowe charakterystyczne elementy, m. in. podświetlany na niebiesko uchwyt.

Lodówki Chef Collection są elementem najnowszej kolekcji wysokiej klasy produktów AGD. W jej skład wchodzi też płyta indukcyjna ze stylowym wyświetlaczem płomieni Virtual Flame, piekarnik kompaktowy z funkcją mikrofali, okap z funkcją AirClean, piekarnik z technologią Gourmet Vapour oraz zmywarka WaterWall™.

Podziel się na:
  • Facebook
  • Twitter
  • Wykop
  • Śledzik
  • PDF