Wreszcie nadeszły cieplejsze dni, więcej się uśmiechamy, jesteśmy pełni energii i chęci na spędzanie czasu na świeżym powietrzu. W sezonie wiosenno-letnim spacerujemy więcej, jeździmy na rowerze i rolkach, a w weekend wybieramy się do parku na piknik, wycieczkę za miasto lub grilla. Podczas wyjazdu za miasto, pikniku lub grilla doskonale sprawdzi się rolka ręcznika papierowego Velvet Limited Collection, jej jeden listek pełni też funkcję serwetki z ozdobnym nadrukiem.

Cute family picnicking in the parkLetnie porządki…

Wiosenne porządki mamy już na szczęście za sobą. Późniejszą wiosną i latem mniej czasu spędzamy w domu, cieplejsze dni zachęcają nas do wychodzenia na dwór, spacerujemy, biegamy, jeździmy na rolkach i rowerze, gramy w kometkę lub freezby, idziemy na wystawę lub piknik do parku. Mniej czasu spędzamy w domu dlatego mniej w nim sprzątamy. Potrzebujemy produktów, które spełnią nasze oczekiwania nie tylko w domu, ale także poza nim – na pikniku, grillu, podczas wycieczki za miasto. Idealnym rozwiązaniem na letnie sprzątanie w stylu light – przecieranie blatów, przygotowanie stołu w letnim domu, posprzątanie po posiłku czy wytarcie rąk na pikniku jest ręcznik papierowy Velvet Limited Collection, który pełni też funkcję serwetki i sprawdza się w wielu wakacyjnych sytuacjach.

Na weekendy, wakacje, piknik…

Velvet_RK1_LimitedWielozadaniowy ręcznik papierowy Velvet Limited Collection ( 1 rolka) sprawdzi się szczególnie podczas nadchodących ciepłych weekendów, wakacji i wycieczek. Ma bardzo wiele zastosowań: szybko odsącza tłuszcz i wodę, skutecznie wyciera plamy i zabrudzenia, zapewnia szklanym powierzchniom połysk bez smug. Dodatkowo może pełnić funkcję serwetki z ozdobnym nadrukiem. Ręcznik Papierowy Velvet z limitowanej kolekcji doskonale sprawdza się na pikniku, grillu, w dłuższej podróży, na rajdzie rowerowym, podczas wycieczki czy wyjazdu za miasto.

Ręcznik Papierowy Velvet Limited Collection, 1 rolka, cena 3,99 zł

www.swiatvelvet.pl

www.velvetcare.pl

Podziel się na:
  • Facebook
  • Twitter
  • Wykop
  • Śledzik
  • PDF