Nowy, rewolucyjny bezprzewodowy odkurzacz pionowy Philips PowerPro Aqua umożliwia jednoczesne odkurzanie, jak i mycie na mokro, dzięki odłączanemu zbiornikowi na wodę. Odkurzacz bezprzewodowy idealnie sprawdza się zawsze, gdy go potrzebujesz, np. kiedy rozsypią się okruszki, rozleje kawa lub na podłodze pojawią się ślady zwierzęcych łapek, ponieważ nie trzeba chować go do szafy. Usuwanie codziennych zabrudzeń będzie łatwe i szybkie!

1Lubisz, gdy w Twoim domu jest czysto, ale nie chcesz poświęcać na sprzątanie zbyt wiele czasu? Pewnie na samą myśl, ile czasu tracisz na wyjmowanie odkurzacza, zapał do odkurzania mija… Szkoda tylko, że później masz wyrzuty sumienia, patrząc na plamy i okruszki na podłodze? Na szczęście teraz możesz porzucić stare metody sprzątania i przestawić się na bezprzewodowy odkurzacz Philips PowerProAqua.

Ten wyjątkowy odkurzacz umożliwia jednoczesne odkurzanie podłóg i dywanów oraz mycie na mokro wszystkich rodzajów podłóg twardych. A wszystko to dzięki odłączanemu zbiornikowi na wodę!

Aby czyścić na mokro, napełnij zbiornik wodą z kranu i detergentem zależnie od preferencji.

Wkładki z mikrofibry mocowane do dna zbiornika wody utrzymują optymalny poziom wilgoci do dokładnego czyszczenia, ale jednocześnie nie moczą zbytnio mytej powierzchni. Ich miękki materiał delikatnie rozbija, unosi, a następnie wchłania kurz i brud, skutecznie usuwając wszelkie zabrudzenia. Wkładki z mikrofibry nadają się do prania w pralce; łatwo się je zakłada i zdejmuje. W zestawie znajdziesz dwie takie wkładki.

Jeśli chcesz z kolei odkurzyć dywan, wystarczy, że odłączysz zbiornik z wodą. Możesz wtedy odkurzyć dywan już za jednym pociągnięciem dzięki technologii PowerCyclone. W skutecznym odkurzaniu pomaga też nasadka TriActive Turbo, która zapewnia najlepsze efekty odkurzania na twardych podłogach i dywanach. Zmechanizowana szczotka i zoptymalizowany przepływ powietrza zapewniają szybkie zbieranie wszelkich zabrudzeń i kłaczków.

3Sprzątanie z odkurzaczem pionowym PowerPro Aqua jest niezwykle wygodne. Możesz go mieć zawsze pod ręką, kiedy go potrzebujesz! Nie musisz go ani wyciągać go z szafy, ani go tam chować. Bariery nie stanowi też przewód, gdyż odkurzacz jest bezprzewodowy.

Można więc łatwo i bezproblemowo sprzątać w różnych pomieszczeniach i dotrzeć do wszystkich zakamarków, np. przestrzeni pod kanapą, łóżkiem czy stołem. Wydajne akumulatory litowo-jonowe umożliwiają pracę przez 40 minut.

Rekomendowane cena detaliczna odkurzaczy PowerPro Aqua FC6401 i FC6402 wynosi 1029,00 pln. W sprzedaży w sieci sklepów MediaMarkt oraz Saturn.

Podziel się na:
  • Facebook
  • Twitter
  • Wykop
  • Śledzik
  • PDF