Solidarność z okazji zbliżających się Pierwszych Komunii przygotowała specjalną kolekcję bombonierek. Czekoladowe słodycze są ponadczasowym upominkiem, który uświetni uroczystości komunijne i sprawi dziecku wiele radości. Produkty są w sprzedaży od marca br.

7-1-21 Czekoladowe Tajemnice beatyfikacja 238gSłodycze są mile widzianym upominkiem komunijnym. Produkty w okazjonalnych opakowaniach mogą stanowić słodki podarunek, jak również pamiątkę jednego z ważniejszych dni w życiu dziecka. Bombonierki w pięknej oprawie graficznej podkreślą uroczysty charakter święta i sprawią radość obdarowanym.

Ofertę komunijną Solidarności tworzą wyśmienite bombonierki w opakowaniach z motywami i emblematami komunijnymi. Propozycja obfituje w produkty z pysznymi, aksamitnymi kremami, zatopionymi w delikatnej, mlecznej czekoladzie. Są to czekoladki: Śliwka Nałęczowska, L’Amour, Oczarowanie i Złote Czekoladowe Kreacje. Ponadto jako słodki podarunek doskonale sprawdzą się Czekoladki z Klasą w owocowych smakach: pomarańczowym, brzoskwiniowym i ananasowym. Oprawa graficzna bombonierek Czekoladowe Tajemnice została dostosowana do uroczystości pierwszokomunijnych i kanonizacyjnych papieża Jana Pawła II.

5-2-22 Czekoladowe Tajemnice 238g mix

 

 

 

Gama smakowa produktów została przygotowana tak, aby zadowolić bohaterów tego uroczystego wydarzenia. Czekoladki zyskały okazjonalne opaski i obwoluty, w tym z rozróżnieniem produktów dedykowanych dziewczynkom i chłopcom

 

 

 

 

Informacje o produktach

Producent: FC Solidarność, Grupa Colian

Produkt

Gramatura

Sugerowana cena (zł)

ŚLIWKA NAŁĘCZOWSKA

300 g

22,99

CZEKOLADOWE TAJEMNICE

238 g

17,99

OCZAROWANIE

175 g

13,49

ZŁOTA BRZOSKIWNIA CZEKOLADKI Z KLASĄ

256 g

15,99

GOLDEN ANANAS CZEKOLADKI Z KLASĄ

256 g

15,99

GOLDEN ORANGE CZEKOLADKI Z KLASĄ

256 g

15,99

L’AMOUR

165 g

11,99

ZŁOTE CZEKOLADOWE KREACJE

228 g

19,99

Podziel się na:
  • Facebook
  • Twitter
  • Wykop
  • Śledzik
  • PDF