Pierwsze złote liście na drzewach sygnalizują nam, że zaczyna się piękna polska jesień.

Dni stają się chłodniejsze, sięgamy po lekki trencz. Aura sprawia, że potrzebujemy dodatkowego rozpieszczenia. W tym szczególnym czasie powinniśmy zadbać o swoje dobre samopoczucie już od rana, a najlepszym na to sposobem będzie pyszne i pożywne śniadanie, a w nim ciastka belVita Tartinki z kremem o smaku mleczno – miodowym.

belVitaJesień to czas, kiedy zaczynamy żyć odrobinę wolniej. Dzień staje się krótszy, popołudnia chłodniejsze, a my musimy wrócić do naszych codziennych obowiązków po letnich eskapadach. To idealny moment, by zadbać o dobre samopoczucie. W chwilach, gdy czujemy potrzebę dodatkowego rozpieszczenia powinniśmy pamiętać o tym, co najlepsze dla naszego organizmu, a nic nie pozwoli nam dobrze rozpocząć jesiennego dnia tak, jak pyszne i zbilansowane śniadanie.

„Sami możemy sprawić, że jesień będzie dla nas czasem „miodem i mlekiem płynącym”. Wystarczy rozpocząć poranek od czegoś, co sprawia nam prawdziwą przyjemność. Może to być nasza ulubiona, energiczna muzyka lub pyszne i apetycznie wyglądające śniadanie, które pozwoli nie tylko dobrze zacząć dzień, ale i pozytywnie nas nastroi na kolejne godziny” – mówi Kinga Ślużyńska, lifecoach i członek Akademii belVita.

Mały sukces o poranku

Wiemy, że poranne wstawanie nie zawsze należy do naszych ulubionych czynności. Możemy jednak wpłynąć na to, by stało się przyjemnością, a nie tylko codziennym obowiązkiem np. dzięki przemyślanemu zorganizowaniu swojej przestrzeni i rozpoczęciu dnia
od apetycznego posiłku. Mistrzowie Poranka wiedzą, że przygotowanie pięknego i zarazem zbilansowanego śniadania nie musi być czasochłonne, a może stać się małym porannym sukcesem. Wystarczy zadbać o składniki i dodatki – ułożyć na talerzyku ciastka belVita, pokrojone jabłka, przygotować mleko w ulubionym mleczniku i postawić miód tuż obok kubka z herbatą.

Pomysłów na zbilansowane śniadanie jest wiele. Tej jesieni zapraszamy do komponowania śniadaniowego menu z nowymi ciastkami belVita Tartinki z kremem o smaku mleczno – miodowym. Dzięki jej delikatnemu smakowi możemy sięgnąć po niecodzienne inspiracje, które umilą nam jesienne poranki i sprawią, że wczesne wstawanie dostarczy nam mnóstwo pysznej satysfakcji – dodała Maria Dudzińska, brand manager marki belVita.

Zbilansowane śniadanie jest ważne o każdej porze roku. Jesienią, kiedy zaczynamy odczuwać brak letniego słońca, zbilansowane śniadanie może poprawić nastrój. Jego przygotowanie nie musi być trudne i czasochłonne. Wystarczy połączyć produkt zawierający pełne ziarna zbóż z jogurtem naturalnym lub serkiem, dodać do tego garść owoców oraz ciepły napój i smaczne, zbilansowane śniadanie mamy gotowe – mówi Lidia Wądołowska, wykładowca Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie, ekspert Akademii belVita.

Dlaczego belVita?

– Bo jej receptura jest wyjątkowa: Produkt zawiera pełne ziarno przynajmniej 5 rodzajów zbóż. Jest źródłem witamin, składników mineralnych i błonnika.
– Bo jest smaczna: belVita jest dostępna w wielu pysznych smakach,
między innymi: Musli z Owocami, Zboża z Mlekiem, Kakaowe, Orzechy + Czekolada lub Owoce Leśne, Pyszne Nadzienie z Jogurtem Naturalnym
– Bo jest częścią zbilansowanego śniadania i pozwala dobrze zacząć dzień: Ciastka belVita to propozycja zbilansowanego śniadania wraz z porcją owoców, niskotłuszczowym produktem mlecznym oraz ciepłym napojem
– Bo to energia na cały poranek*

* Ciastka śniadaniowe belVita mają wysoką zawartość skrobi wolno trawionej, która jest wolno uwalnianym węglowodanem. Spożycie produktów o wysokiej zawartości skrobi wolno trawionej (SDS) podnosi stężenie glukozy we krwi po posiłku w mniejszym stopniu niż spożycie produktów o niskiej zawartości SDS.

belVita Tartinki z kremem o smaku mleczno-miodowym

Zawierają 60% zbóż, w tym 23% pełnego ziarna. 4 ciastka pokrywają 15% referencyjnych wartości spożycia dla witaminy E, B1, magnezu oraz żelaza.
Sugerowana cena: ok. 8,99 zł/ 250 g

Więcej informacji o akcji znaleźć można na stronie www.belvita.pl

Podziel się na:
  • Facebook
  • Twitter
  • Wykop
  • Śledzik
  • PDF