Tęsknisz za latem i zastanawiasz się, jak przywrócić wakacyjną aurę? Dzięki dzbankom filtrującym z limitowanej edycji BRITA Navelia wspomnienie lata na stałe zagości w Twojej kuchni. Owocowe motywy wieczek i praktyczne zastosowanie filtra to idealne połączenie designu i funkcjonalności. Ten unikalny model nie tylko kusi wyglądem, ale przede wszystkim przyda się na co dzień do picia świeżej wody oraz podczas przygotowywania napojów i posiłków!

BRITA_Navelia_zbiórPołączenie filtrowanej wody z owocami

BRITA Navelia to kolorowe dzbanki filtrujące z trzema owocowymi motywami na pokrywkach. Inspiracją do stworzenia kolekcji, designerskich dzbanków było doskonałe połączenie funkcjonalności rozwiązania służącego do filtracji wody wraz z apetycznym wyglądem i kolorem owoców. Modele BRITA Navelia wyróżniają się smakowitymi wzorami owoców, które zdobią pokrywkę dzbanka. Do wyboru są trzy barwne warianty: energetyzująca limonka, soczysta brzoskwinia i słodka wiśnia, które uatrakcyjnią kuchenne wnętrze  i nadadzą mu ciepły, przyjazny klimat. BRITA Navelia nie tylko pomoże utrzymać w kuchni letni nastrój, ale także zachęci do pamiętania o regularnym piciu wody, nawet wtedy, gdy aura za oknem nie dopisuje. Stosowanie dzbanka sprawi nam nie lada przyjemność podczas przygotowywania napojów, zup, sosów czy jesiennych przetworów, do których potrzebna jest świeża
i czysta woda. Do dzbanków BRITA Navelia przeznaczony jest wkład MAXTRA, który poprawia walory użytkowe wody. Pomaga m.in. w obniżeniu poziomu twardości wody, redukuje zawartość chloru i tym samym poprawia jej smak i zapach, a także zatrzymuje różnego rodzaju zanieczyszczenia mechaniczne.

BRITA Navelia – przydatna i efektowna!

Limitowana edycja dzbanków BRITA Navelia doskonale wygląda na stole kuchennym, w jadalni czy w lodówce. Dzbanki posiadają ergonomiczny kształt, smukłą i lekko kanciastą, nowoczesną formę. Dostępne są w wersji XL (pojemność: 3,5 litra, 2,4 litra wody filtrowanej) oraz w wersji Cool (2,4 litra, 1,4 litra wody filtrowanej), czyli o niewielkich gabarytach, dzięki którym z łatwością zmieszczą się w drzwiach lodówki.

Trzy nowe, owocowe dzbanki z limitowanej edycji BRITA Navelia oraz wymienne wkłady  filtrujące MAXTRA dostępne są w sieci sklepów E.Leclerc. Więcej szczegółów na stronie internetowej  www.brita.pl.

Sugerowana cena modelu BRITA Navelia: 49,99 zł

Podziel się na:
  • Facebook
  • Twitter
  • Wykop
  • Śledzik
  • PDF