Firma Samsung – producent innowacyjnego sprzętu AGD przygotował promocję w trakcie której klient, który zakupi wybrany model pralki lub suszarki Samsung Crystal Blue może otrzymać ekspres do kawy Nespresso. Akcja promocyjna rozpoczęła się 17 kwietnia i będzie trwała do 31 maja 2015 br. lub do wyczerpania zapasów.

crystal_blue_lp_0sPromocja Innowacje idą w parze dedykowana jest konsumentom zainteresowanym zakupem nowoczesnego sprzętu AGD, wyposażonym w liczne funkcje ułatwiające i skracające czas prania lub suszenia ubrań. W trakcie akcji klienci, którzy zakupią wybrany model pralki lub suszarki Samsung Crystal Blue mogę otrzymać ekspres do kawy Krups Nespresso. Co trzeba zrobić, aby skorzystać z promocji? Po zakupie produktu Samsung wystarczy przesłać za pośrednictwem strony internetowej, prawidłowo wypełniony formularz zgłoszenia wraz z dołączonym skanem dowodu zakupu.

Dlaczego warto wybrać ofertę Samsung? Pralki Crystal Blue, np. model WW10H9600EW to innowacyjny produkt wyposażony w liczne funkcje ułatwiające pranie i skracające czas jego trwania: jednym dotknięciem ekranu możliwe jest ustawienie wszystkich parametrów prania, urządzeniem można też zdalnie sterować za pomocą smartfona. Dzięki wielu cyklom piorącym i technologii Eco Bubble, usuwanie plam jest skuteczniejsze, nawet w wodzie o niskiej temperaturze, co ogranicza zużycie energii. Pozwala to zaoszczędzić energię elektryczną. Suszarka Samsung DV90H8000HW również posiada wiele nowoczesnych rozwiązań, np. technologię pompy ciepła, która gwarantuje wysoką energooszczędność oraz specjalne systemy zapewniające ochronę delikatnych tkanin.

Uczestnicy promocji Innowacje idą w parze, po spełnieniu wszystkich warunków promocji otrzymają ekspres Krups Nespresso XN1004 lub Krups Nespresso XN1007 (w zależności od modelu zakupionego produktu promocyjnego Samsung). Liczba nagród w promocji jest ograniczona. W przypadku, gdy liczba zgłoszeń przekroczy liczbę nagród, o uzyskaniu nagrody decydować będzie kolejność dokonania zgłoszenia, zaś w przypadku takiej samej daty kolejność otrzymania zgłoszenia.  Wszystkie zgłoszenia powinny być dokonane w terminie 15 dni od daty dokonania zakupu widniejącej na paragonie lub fakturze. Pełna lista modeli urządzeń Samsung Crystal Blue objętych promocją oraz regulamin znajduje się na stronie: www.crystalblue.samsung.pl.

Działania wspierające promocję potrwają do 31 maja 2015 r. i obejmą takie kanały jak obecność w e-commerce oraz materiały w sklepach. Za działania public relations odpowiada agencja Havas PR Warsaw.

Podziel się na:
  • Facebook
  • Twitter
  • Wykop
  • Śledzik
  • PDF