Rodzina Lubelskie przesyła pozdrowienia z Lublina, a wraz z nimi nowe ekscytujące likiery CoctaiLOVA. Banan, Kokos i Ziarno Kawy tozupełnie nowa oferta produktowa pod tą marką. Stworzone dla przyjemności delektowania się,uwodzą aksamitnym smakiem.

LUB-coctaiLOVA-KV-prev2Lekka LubelskaCoctaiLOVA to categorybreaker. Łączy w sobie elementy charakterystyczne dla likieru i wódki , a opakowanie w formacie 350ml,dedykowane RTD sugeruje, że i w tej kategorii jest dla niej miejsce.

Dotychczasowy wachlarz oferty Lubelskiej to 10 soczyście owocowych smaków. Nowa linia– delikatna, aksamitnajest zupełnym odejściem od owocowegocharakteru marki.Konsystencja nie jest zagęszczana, dzięki temu Lubelska CoctaiLOVA jest lekka i łatwo się rozlewa do kieliszka. Po odkręceniu butelki dadzą się wyczuć wyraźne aromaty kokosa, banana i kawy, którym trudno się oprzeć. 18% alkohol dopełnia kompozycji, w której to niejego smak ma być dominujący.

CoctaiLOVA Kokos

Likier o idealnie wyważonej słodyczy, lekkiej konsystencji. Jego smak zabiera w podróż na białe plaże wysp Pacyfiku. Wystarczy tylko zamknąć oczy.

CoctaiLOVAZiarno Kawy

Słodycz likieru została przełamana gorzkim smakiem kawy. Smak mocno palonych ziaren dominuje nad całością. Wyraźny zdecydowany aromat zadowoli wielbicieli pobudzających ziarenek.

CoctaiLOVABanan

Soczyście owocowy bananowy smak! Zarazem delikatny i aksamitny. Jego słoneczny kolor rozjaśni nawet najbardziej pochmurny dzień.

Każdy z trzech nowych smaków Lubelskiej podany z dodatkiem kostek lodu staje się wybornym popołudniowym drinkiem, odrobiną słodyczy po długim dniu. Nie można im się oprzeć.

Dostępne w opakowaniach 350 ml w rekomendowanej cenie detalicznej 12,50.

Podziel się na:
  • Facebook
  • Twitter
  • Wykop
  • Śledzik
  • PDF