Tiger po raz kolejny zaskoczył wszystkich fanów energetycznego orzeźwienia. Najsilniejsza polska marka premium w kategorii energetyków, wychodząc naprzeciw potrzebom i oczekiwaniom konsumentów, odświeżyła swoją ofertę produktową. Obok dostępnych dotąd w portfolio Tigera wariantów Classic i Zero (bez dodatku cukru) w opakowaniu 250 ml., pojawiły się zupełnie nowe, funkcjonalne propozycje jakich fani energetycznych smaków jeszcze nie znali. Tiger Restart i Tiger Mental to doskonałe uzupełnienie oferty marki i prawdziwa rewolucja na rynku energetyków.

Pierwszy z nowych wariantów – Tiger Restart to idealny sposób na niezawodną pobudkę – po wyjątkowo długim wieczorze, zarwanej nocy albo epickiej imprezie
z przyjaciółmi.
Napój o smaku lemoniady, wzbogacony witaminą C i kompleksem elektrolitów – niezbędnych do prawidłowego funkcjonowania naszego organizmu, doskonale sprawdzi się zawsze wtedy, kiedy potrzebujemy dodatkowej porcji energii na dobry początek dnia. Elektrolity – zapewnią odpowiednie nawodnienie naszego organizmu, a porcja energii zawarta w napoju – pozwoli dynamicznie rozpocząć każdy dzień.

tiger

Druga nowość w portfolio marki – Tiger Mental jest niezastąpiony dla wszystkich tych, którzy poddani są intensywnemu wysiłkowi umysłowemu. Nadchodzi sesja i egzaminy nie do zdania? Zbliża się termin oddania ważnego projektu? Nieważne jakie wyzwanie stoi przed Tobą – z Tigerem Mental podejmiesz każde z nich. Produkt jest połączeniem oryginalnego smaku ananasowo – limetkowego soku owocowego z energią zawartą w żeń-szeniu.

Dodatkową nowością w portfolio Tigera jest wprowadzenie większego formatu opakowań – Tiger Classic, Restart i Mental dostępne są nie tylko w puszce 250 ml, ale także w wyjątkowym wariancie – puszce o pojemności 500 ml. Na wszystkich opakowaniach Tigera pojawi się podobizna znanego i świetnie rozpoznawalnego Tygrysa obecnego
w reklamach marki.
Tygrys jest jedynym, tak nietuzinkowym i rozpoznawalnym brand hero w kategorii energetyków – to wyluzowany, ale bezkompromisowy kumpel wspierający młodych ludzi w ważnych, życiowych momentach.

Niezawodny efekt i energię w każdej sytuacji gwarantuje Tiger.

Typ i wielkość opakowania jednostkowego: puszka 250 ml. i 500 ml.
Cena sugerowana na półce: puszka 250ml – 2,99 zł., puszka 500ml – 3,99 zł

Podziel się na:
  • Facebook
  • Twitter
  • Wykop
  • Śledzik
  • PDF