Duże tabliczki czekolad E.Wedel o różnych smakach powstały z myślą o dzieleniu. Z rodziną, przyjaciółmi czy znajomymi. Wspólne chwile są bowiem pełne radości, gdy towarzyszy im wedlowska czekolada. W bogatej ofercie dużych formatów każdy znajdzie swój ulubiony smak.

wedelPolacy uwielbiają czekolady od E.Wedel i chętnie sięgają po nie w różnych okolicznościach. Ale jak wiemy, nic nie sprawia takiej radości, jak możliwość podzielenia się z bliskimi tym, co najlepsze. Dzięki dużym tabliczkom od Wedla jest to jeszcze łatwiejsze. Powiększony format czekolad doskonale sprawdzi się podczas spotkania z rodziną i przyjaciółmi. Słodycze jedzone razem zawsze smakują lepiej.

Portfolio dużych formatów E.Wedel jest bardzo zróżnicowane, odpowiadające różnym gustom miłośników czekolad. Z serii czekolad inspirowanych smakami najpopularniejszych deserów polecamy uwielbiane przez Polaków – Tiramisu, Panna Cotta, Crème Brûlèe lub Brownie. Dzięki nim możemy udać się w kulinarną podróż po Europie bez wychodzenia z domu.

Z myślą o poszukiwaczach niecodziennych doznań została stworzona seria czekolad Chrrrup!. Sekret tych czekolad tkwi w zaskakującym połączeniu karmelowego nadzienia, chrupiących dodatków: kakaowych ciasteczek, prażonej kukurydzy i zbożowych chrupek oraz najwyższej jakości wedlowskiej czekolady. Delikatność i kremowość nadzienia, przeplatając się z chrupiącymi dodatkami, tworzy unikalną i kuszącą kompozycję.

W powiększonym formacie dostępne są także Wasze ulubione smaki: czekolada z kruchymi wafelkami orzechowymi WW przekładanymi nadzieniem orzechowym, duża czekolada mleczna z nadzieniem „Bajeczny” czy czekolada mleczna z nadzieniem „Pierrot”.

Oferta powiększonych formatów czekolad E.Wedel jest naprawdę imponująca. Delektowanie się wedlowskimi tabliczkami w gronie przyjaciół to udany przepis na czas pełen dziecięcej radości. Do wspólnego zajadania się wedlowską czekoladą zaprasza największy czekoladowy łasuch – Wargorr. A Ty z kim się podzielisz?

Czekolada mleczna z nadzieniem o smaku Tiramisu

Masa netto: 293 g

Cena: ok. 9,99 zł

Czekolada mleczna z nadzieniem o smaku Panna Cotta

Masa netto: 287 g

Cena: ok. 9,99 zł

Czekolada mleczna z nadzieniem o smaku Brownie

Masa netto: 290 g

Cena: ok. 9,99 zł

Czekolada mleczna z nadzieniem o smaku Crème Brûlèe

Masa netto: 289 g

Cena: ok. 9,99 zł

Czekolada mleczna z nadzieniem karmelowym i ciasteczkami kakaowymi

Masa netto: 290 g

Cena: ok. 9,99 zł

Czekolada mleczna z nadzieniem karmelowym i chrupkami zbożowymi

Masa netto: 285 g

Cena: ok. 9,99 zł

Czekolada mleczna z nadzieniem „Bajeczny”

Masa netto: 290 g

Cena: ok. 9,99 zł

Czekolada mleczna z nadzieniem karmelowym i prażoną kukurydzą

Masa netto: 290 g

Cena: ok. 9,99 zł

 Czekolada z wafelkami orzechowymi WW

Masa netto: 245 g

Cena: ok. 9,99 zł

Czekolada mleczna z nadzieniem „Pierrot”

Masa netto: 290 g

Cena: ok. 9,99 zł

Podziel się na:
  • Facebook
  • Twitter
  • Wykop
  • Śledzik
  • PDF