Największa polska franczyzowa sieć pizzerii dołączyła właśnie do grona partnerów PizzaPortal, najpopularniejszego w Polsce pośrednika w zamawianiu jedzenia przez internet. W związku ze współpracą, już we wrześniu planowana jest duża kampania promocyjna.

IMG_9646Da Grasso rozpoczęło właśnie współpracę z PizzaPortal. W ramach partnerstwa, klienci korzystający z usług oferowanych na stronie, będą mogli od teraz zamówić także posiłki z najpopularniejszej, polskiej pizzerii.

Kiedy dwie największe firmy w swoich branżach łączą siły, otwiera się wiele nowych możliwości. Przekonają się o tym nie tylko franczyzobiorcy Da Grasso, ale przede wszystkim nasi wspólni klienci. Współpraca między nami umożliwi wdrożenie unikatowych i innowacyjnych rozwiązań, nie tylko na skalę Polski – komentuje Lech Kaniuk, dyrektor zarządzający serwisu PizzaPortal.pl

W związku z połączeniem sił, we wrześniu planowana jest organizacja wspólnej kampanii marketingowej. Akcja opierać się będzie na rozdawnictwie kuponów rabatowych dla wszystkich Klientów PizzaPortal, którzy zdecydują się na  pizzę z lokali Da Grasso. Wsparciem dla projektu będzie szeroko zakrojona reklama w Internecie i na bannerach reklamowych. Udział w tym przedsięwzięciu wezmą jedynie te lokale, które podpisały lub podpiszą wkrótce umowę o współpracy z portalem.

Współpraca z PizzaPortal to szansa dla franczyzobiorców sieci na pozyskanie  jeszcze większej ilości zamówień, nowych Klientów, kolejne źródła płatności,
a także dodatkową, wielokanałową reklamę na wszystkich platformach portalu.

Strona ta, jest także świetnym uzupełnieniem systemu zamówień online, jaki jakiś czas temu wprowadziła sieć.

Pizza Portal jest znakomitym uzupełnieniem naszego Systemu Zamówień Online. Projekty nie kolidują ze sobą nawzajem. Dzięki współpracy z naszym partnerem mamy szansę na pozyskanie nowych Klientów, którzy do tej pory wybierali inne, partnerskie pizzerie obecne na portalu – komentuje Magdalena Piróg, Wiceprezes Da Grasso.

Więcej informacji na temat Da Grasso znajduje się na stronie www.dagrasso.pl.

Podziel się na:
  • Facebook
  • Twitter
  • Wykop
  • Śledzik
  • PDF