Wielkanoc to doskonała okazja, aby przypomnieć sobie tradycyjne, polskie smaki. Składniki świątecznych potraw ze względu na swój intensywny zapach bywają jednak uciążliwe w obróbce. Ich aromaty powinny królować jedynie na wielkanocnym stole, jednak często pozostają na naszych dłoniach. Aby nieprzyjemne zapachy nie popsuły nam przyjemności z przygotowywania tradycyjnych dań, warto mieć pod ręką mydło, które doskonale sobie z nimi poradzi. Dzięki Carex Kitchen gotowanie stanie się naprawdę czystą przyjemnością!

Carex Kitchen 250ml - 6,99 PLNTrudno wyobrazić sobie polską kuchnię, a tym bardziej wielkanocne śniadanie, bez typowych składników: aromatycznych wędlin i kiełbas, ryb,czosnku, cebuli, szczypiorkuczy chrzanu.Intensywny zapach, który te produkty pozostawiają na dłoniach może jednak skutecznie zniechęcić do gotowania.

Czy wiesz, że…

…wśród najpopularniejszych, tradycyjnych sposobów radzenia sobie z nieprzyjemnymi zapachami w kuchni jest nacieranie dłoni solą a następnie płukanie ich w zimnej wodzie?

Sól posiada właściwości czyszczące, ale bardzo wysusza skórę. Taka technika usuwania przykrych zapachów może być bardzo nieprzyjemna, jeśli na naszych rękach znajdują się skaleczenia, o które w kuchni nietrudno.

Carex Kitchen nie tylko usuwa nieprzyjemne zapachy, ale także dba o odpowiednie nawilżenie skóry. Jego delikatność dla dłoni jest potwierdzona dermatologicznie.

Istnieje jednak prostsze rozwiązanie, pozwalające nie tylko zaoszczędzić czas, ale i zadbać o delikatną skórę dłoni. Carex Kitchen to mydło ze specjalną technologią neutralizującą nieprzyjemne zapachy, stworzone do użytku w kuchni. Ten pachnący limonką produkt błyskawicznie usuwa intensywne zapachy, które pozostają na rękach po przygotowaniu posiłku. Carex Kitchen wspiera naturalną barierę ochronną skóry i pomaga zapobiegać rozprzestrzenianiu się bakterii. Specjalnie dobrane, delikatne składniki myjące dokładnie oczyszczają i jednocześnie pielęgnują dłonie,a naturalny składnik antybakteryjny skutecznie dba o właściwą, codzienną higienę rąk.Jest wiele sposobów pozwalających na pozbycie się nieprzyjemnegozapachu z naszych dłoni.Począwszy od  płukania dłoni w occie,po nacieranie ich solą czy cytryną.

Mydło Carex Kitchen, oprócz standardowej pojemności 250 ml, dostępne jest także w opakowaniu uzupełniającym (500 ml).

Czy wiesz, że…

…czosnek lepiej jest siekać nożem (koniecznie ceramicznym, nie metalowym!) niż wyciskać przez praskę wykonaną z aluminium?

Zarówno metalowy nóż, jak i wyciskacz do czosnku uwalniają drażniące związki chemiczne, które nadają potrawom charakterystyczny, ostry smak i zapach. Aby tego uniknąć, należy używać noży ceramicznych lub przed posiekaniem delikatnie rozgnieść czosnek drewnianym wałkiem.

Niezależnie od tego, jaki sposób wybierzesz, Carex Kitchen skutecznie usunie przykry zapach czosnku z Twoich dłoni i zapobiegnie jego przenoszeniu się na inne składniki oraz sprzęty kuchenne.

Rekomendowana cena detaliczna: 6,99 zł / 250 ml i 8,99 zł / 500 ml (opakowanie uzupełniające)

www.carex.pl

www.facebook.com/carexpolska

www.instagram.com/carexpolska

Podziel się na:
  • Facebook
  • Twitter
  • Wykop
  • Śledzik
  • PDF