Francja, a w szczególności Paryż, to jeden z najtrudniejszych ale również najbardziej pożądanych kierunków eksportowych na Świecie.

„Cieszymy się, że Perlage znalazła uznanie na tak wymagającym i nasyconym produktami najwyższej jakości rynku” – mówi Agata Berndt, PR Manager Polskich Zdrojów, dystrybutora Cisowianki Perlage – „Nasze zadowolenie jest tym większe, że Perlage trafiła od razu do najbardziej prestiżowych i modnych miejsc w Paryżu”

La Grande Epicerie.3Pierwszym z miejsc, gdzie można kupić kobaltową butelkę Perlge jest La Grande Epicerie – słynny sklep, który od prawie 100 lat oferuje paryżanom najlepsze produkty z całego świata. Jest to obowiązkowy przystanek dla każdej osoby odwiedzającej Paryż, która chce zrobić zakupy w najlepszym stylu.

Również sławny i niezmiernie mody Colette Water Bar przy 213 Rue Saint-Honoré zdecydował się na wstawienie Perlage do swojego menu. Samo Colette to modny butik – swoisty barometr gustu, gdzie miłośnicy życia w dobrym stylu, w ciągu kilku kwadransów mogą kupić wszystko czego im potrzeba. Dostępne produkty są często autorskim wyborem pracowników, którzy poza pracą w butiku uprawiają z pasją artystyczne zawody, dzieląc się swymi fascynacjami z gośćmi Colette.

„Obecność w Colette i Grande Epicerie to bardzo dobry początek naszej współpracy z Francją.” – mówi Agata Berndt – „Jesteśmy przekonani, że eksport do tego kraju będzie rozwijał się wyjątkowo szybko”.

Podziel się na:
  • Facebook
  • Twitter
  • Wykop
  • Śledzik
  • PDF