Przygotowanie uroczystego, świątecznego obiadu dla najbliższych zawsze wiąże się ze spędzaniem długich godzin na przyrządzaniu i podgrzewaniu dużych ilości potraw. Nie wszystkie z nich możemy bowiem przygotować bezpośrednio przed podaniem. Gospodyni nie wypada jednak zostawiać na długo swoich gości. W takich przypadkach doskonałym rozwiązaniem będzie naczynie z podgrzewaczem ze szkła TERMISIL z polskiej Huty Szkła Wołomin, która nieprzerwanie od 1905 roku produkuje wysokiej jakości szkło boro krzemowe.

PNPW290A_OPNaczynie żaroodporne serii classic o pojemności 2,9 l wyprodukowane zostało ze szkła żaroodpornego TERMISIL, dlatego też jest odporne na zarysowania i nagłe zmiany temperatur. Dzięki zastosowaniu metalowego stelaża udało się stworzyć najbardziej funkcjonalne, a zarazem eleganckie naczynie, wprost idealne na każdy stół. Dzięki możliwości włożenia podgrzewacza pod naczynie mamy gwarancję, możemy przez cały czas cieszyć się ciepłą i aromatyczną potrawą.

Dzięki temu naczyniu można zaoszczędzić czas w czasie przygotowań posiłku jak i sprzątania po nim (naczynie można bez obaw myć w zmywarce). Ciepłe potrawy podane w elegancki sposób, to sprawdzony sposób na udane, rodzinne święta.

Od końca marca naczynie 2,9 l na podgrzewaczu dostępne będzie w sieci sklepów Tesco w promocyjnej cenie.

Podziel się na:
  • Facebook
  • Twitter
  • Wykop
  • Śledzik
  • PDF