Z myślą o wyjątkowym czasie Bożego Narodzenia, firma Colian przygotowała specjalną edycję słodyczy. Znane i lubiane produkty sztandarowych marek firmy pozwolą w pełni cieszyć się cudowną, świąteczną atmosferą.

4Colian przygotował specjalną ofertę słodyczy, które podkreślą wyjątkowy charakter Świąt Bożego Narodzenia. Składają się na nią słodycze marek Goplana, Solidarność, Jutrzenka, Familijne, Jeżyki i Mella. Szeroki i różnorodny wachlarz propozycji obejmuje produkty dedykowane zarówno dzieciom, jak i dorosłym.

W bożonarodzeniowej ofercie znajdują się popularne czekolady Goplana, w tym nowości Śliwka Nałęczowska i Pistachioo gramaturze 90 g.Bogato w niej reprezentowane są praliny ze Złotej Kolekcji (w tym Śliwka Nałęczowska w czekoladzie, Złoty Orzech, Złota Wiśnia i Złoty Advocat) oraz czekoladki L’Amour, Czekoladowe Kreacje, Czekoladowe Tajemnice iCzekoladki z Klasą. Kolejnymi propozycjami są ciastka Jeżyki, rodzinne wafle Familijne, bakalie w czekoladzie Jutrzenka i galaretki Jolly baby orazMella.

5Nowościami wprowadzonymi do oferty z okazji świąt są bombonierki z cukierkami czekoladowymi Rajskie Mleczko, ToffinoSoftoraz Torcikami kokosowo-truflowymi, truflowo-pistacjowymi i orzechowo-czekoladowymi. Wyjątkową propozycję stanowi Kuferek Świąteczny, wypełniony słodkościami. Z myślą o najmłodszych konsumentach, w ofercie znajdują się figurki świąteczne z wizerunkami mikołaja, renifera i bałwanka oblane czekoladą Goplana.

Ofertę tworzą słodycze w opakowaniach ze świąteczno-zimowymi akcentami oraz kultowe wyroby sztandarowych marek firmy w standardowej szacie graficznej. Z różnorodnej gamy produktów każdy konsument wybierze słodycze odpowiednie dla siebie i adekwatne do zasobności portfela. Przewidziano słodkości kosztujące do 5 zł, w przedziale 5 – 10 zł, 10 -15 zł oraz powyżej 15 zł w różnych formatach opakowań. Słodycze z oferty bożonarodzeniowej mogą stanowić dodatki do upominków oraz gotowe, eleganckie prezenty. Idealnie sprawdzą się również jako przekąska podczas spotkań z najbliższymi.

6Wsparciem sprzedaży dla handlowców są specjalne standy, umożliwiające budowanie modułów ekspozycyjnych.

Podziel się na:
  • Facebook
  • Twitter
  • Wykop
  • Śledzik
  • PDF