Żywiec Zdrój wprowadza nowość do portfolio niegazowanej wody źródlanej. W kwietniu na sklepowe półki trafiły butelki o pojemności 0,5l z bohaterami filmowego hitu Marvela „Avengers: Czas Ultrona”. Wprowadzeniu produktu na rynek towarzyszyć będzie konkurs „Woda dla bohatera”, który rozpocznie się 20 kwietnia i potrwa do 19 czerwca.

Zywiec_2015_Avengers_Packshot_capitan_sLimitowana edycja butelek wody Żywiec Zdrój dostępna będzie w sześciu wariantach prezentujących głównych bohaterów filmu Avengers – Kapitana Amerykę, Iron Mana, Thora, Hawkeye, Hulka oraz Black Widow. Produkt dedykowany jest dzieciom w wieku szkolnym.

Konkurs „Woda dla bohatera”

Wraz z wprowadzeniem produktu na rynek, firma Żywiec Zdrój przygotowała konkurs „Woda dla bohatera”. Aby wziąć w nim udział należy odszukać unikalny kod znajdujący się pod etykietą butelki z limitowanej serii „Avengers: Czas Ultrona”, zarejestrować go na stronie konkursowej www.wodadlabohatera.pl, a następnie rozwiązać jedno z trzech zadań konkursowych.
Na zwycięzców czekają atrakcyjne nagrody – konsole Playstation 4 wraz z grą Disney Infinity 2.0: Marvel Super Heroes, słuchawki oraz książki „Marvel. Avengers. Encyklopedia postaci”. Konkurs rozpocznie się 20 kwietnia i potrwa do 19 czerwca.

Wprowadzenie na rynek limitowanej serii wody Żywiec Zdrój wspierają działania ATL i BTL. Od 27 kwietnia w telewizji przy treściach familijnych będzie się pojawiał spot reklamowy (20’). Ta sama kopia zostanie też wyświetlana przed seansami filmowymi
w sieci kin Cinema City. Za kreację i realizację konkursu „Woda dla bohatera” odpowiada agencja VML Polska, zakupem mediów zajął się Mediacom, opakowania zaprojektowała agencja 4frame, która jest odpowiedzialna również za komunikację w punktach sprzedaży (materiały POS).

Podziel się na:
  • Facebook
  • Twitter
  • Wykop
  • Śledzik
  • PDF