Już w ten czwartek Tesco wystartuje z nową akcją, która może okazać się prawdziwą gratką dla fanów Gwiezdnych Wojen i sympatycznych maskotek Angry Birds. Sieć rozpoczyna program „Zbieraj znaczki i leć po Angry Birds Star Wars”. Klienci będą mogli kupić limitowaną serię maskotek Angry Birds przedstawiających bohaterów Gwiezdnych Wojen z 70% rabatem.

Zbieraj znaczki i leć po Angry Birds Star WarsKilka lat temu świat oszalał na punkcie stworzonej przez Finów gry komputerowej Angry Birds, polegającej na pokonywaniu przeszkód za pomocą wystrzeliwanych z procy ptaków. Dotąd powstało już kilkanaście serii gier, które nieustannie cieszą się ogromną popularnością.

Dla fanów, którzy robią zakupy w Tesco regularnie, sieć przygotowała specjalną ofertę. Za każde 20 zł wydane na zakupy w Tesco klienci otrzymają specjalny znaczek do zbierania na kartach kolekcjonerskich. Po zebraniu 15 znaczków (lub 10 – dla posiadaczy karty Clubcard) klienci otrzymają 70% rabatu na maskotki Angry Birds z serii Star Wars. Znaczki będą wydawane od 5 lutego do 25 marca br., a maskotki z rabatem będzie można kupić do 31 marca br. lub wyczerpania zapasów. Maskotki przedstawiają głównych bohaterów Gwiezdnych Wojen przeniesionych do świata Angry Birds – Luke’a Skywalkera, Hana Solo, Obi-Wana Kenobiego, Yodę, Dartha Vadera, Chewbaccę, księżniczkę Leię, C-3PO i żołnierza Galaktycznego Imperium. Dzięki 70% rabatowi, każdą z maskotek będzie można kupić za 22 zł. Bez skorzystania z rabatu, maskotki będą kosztować 73,75 zł.

Angry Birds pojawiły się w Tesco po raz pierwszy w 2013 r. Klienci mogli kupić w specjalnej cenie zabawki przedstawiające głównych bohaterów popularnej gry. – Podczas ostatniej akcji maskotki cieszyły się ogromną popularnością. Klienci kupili łącznie około pół miliona zabawek – mówi Michał Sikora z biura prasowego Tesco Polska. – Podobną liczbę przygotowaliśmy teraz. Maskotek wystarczy więc dla wszystkich fanów Angry Birds i Gwiezdnych Wojen – dodaje.

Więcej szczegółów dotyczących promocji można znaleźć na stronie tesco.pl.

Podziel się na:
  • Facebook
  • Twitter
  • Wykop
  • Śledzik
  • PDF